Hotel Corallo

Hotel Corallo stojí v srdci města Lignano Sabbiadoro, 50 metrů od nejbližší pláže, a nabízí restauraci, bezplatné parkování a ubytování v klasicky zařízených pokojích s klimatizací. Snídaně má formu pestrého bufetu. Corallo Hotel disponuje pokoji s dlážděnými podlahami a satelitní TV s plochou obrazovkou. Většina má také balkón s výhledem na město. V pokojích nechybí koupelna se sprchovým koutem a toaletními potřebami. Každé ráno se v hotelu podává snídaně zahrnující sladké i slané potraviny, jako jsou vejce, slanina a koláče. Hotelová restaurace je otevřená po celý týden, a to nejen pro hosty hotelu. Připravují se zde pokrmy z regionu Friuli-Venezia Giulia i mezinárodní recepty. Společné prostory zahrnují částečně krytou terasu a snack bar. Na požádání a za příplatek hotel zajišťuje transfery z/na vlakové nádraží a letiště Ronchi dei Legionari. Autobusy staví přímo před hotelem a poskytují spojení s centrem města a 20 km vzdáleným vlakovým nádraží Latisana.

lignano-sabbiadoro
Via Miramare 57, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 1 1 4 8 1Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano