Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Simi Lan

Simi Lan se nachází v centru Lignano Sabbiadoro, jen 150 metrů od vlastní soukromé pláže. Nabízí bezplatnou půjčovnu kol a slevy v Lignano termálních lázní. Každý pokoj má moderní a barevný design plus vlastní balkon. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Snídaně se podává formou bufetu a nápoje jsou k dispozici v baru po celý den. Slunečníky, lehátka a použití měnících kabin je zdarma na soukromé pláži hotelu Simi Lan. Hosté jsou také k dispozici volné lístky na autobus kolem Lignana a nejbližší autobusová zastávka je jen 100 metrů od hotelu. Zaměstnanci vám mohou zařídit aktivity a výlety do okolí. K dispozici je nákupní karta nabízející slevy v místních obchodech, restauracích a zábavných parcích.

lignano-sabbiadoro
Via Pordenone 15, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 0 7 3 1 4Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano