Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Santa Cruz

Tento rodinný hotel se nachází v centru letoviska Lignano Pineta a nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV i zařízeným balkonem, restauraci, bar a bezplatnou soukromou pláž. Hotel Santa Cruz poskytuje moderně zařízené pokoje s dlážděnými podlahami, koupelnou, fénem i toaletními potřebami. Na požádání je k dispozici také minibar. Santa Cruz podává snídani formou bufetu zahrnující uzeniny, sýry i vařená vejce. V restauraci je připravována kombinace italské a mezinárodní kuchyně. Hotel stojí 2 minuty chůze od vlastní soukromé pláže, 1,5 km od zábavního parku Gulliverlandia a 7 minut jízdy autem od golfového klubu Lignano. V závislosti na momentální situaci je dostupné také bezplatné parkoviště.

lignano-pineta
Arco della Paranza 4, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 3 0 8 7 4Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano