Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Minerva

Hotel Minerva se nachází v samém srdci letoviska Lignano Sabbiadoro, asi 500 metrů od pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky. Wi-Fi je zdarma k dispozici ve všech prostorách. V tomto rodinném hotelu můžete strávit dovolenou v přátelském a pohodovém prostředí. Užijte si pohodlný spánek v klimatizovaných pokojích, které jsou vybavené malou ledničkou. Po probuzení si můžete pochutnat na sladké i slané snídani formou bufetu. Minerva Hotel prošel v roce 2002 kompletní rekonstrukcí. Parkoviště a internetový koutek jsou v něm k dispozici zdarma. Golfový klub Lignano je hned za rohem.

lignano-riviera
Arco Del Libeccio 47, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 8 8 7 7 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano