Hotel Medusa Splendid

Hotel Medusa Splendid stojí v centru oblíbeného přímořského letoviska Lignano Pineta. Je obklopen soukromými zahradami a nachází se jen pár kroků od pláže. Tento elegantní hotel nabízí komfortní a prostorné pokoje, bar s panoramatickou terasou a relaxační zahradu s dětským hřištěm. Hotel Medusa Splendid má také bazén a dětský bazén. V vybrané restauraci si můžete vychutnat lahodnou kombinaci národní i mezinárodní kuchyně včetně masa, ryb a bohatého salátového bufetu. Během pobytu v hotelu Medusa Splendid stojí za to se projít rušným centrem s mnoha pěknými obchody a bary. Při rezervaci na 3 a více nocí máte k dispozici zdarma plážovou výbavu zahrnující 1 slunečník, 1 opalovací lůžko a 1 skládací lehátko.

lignano-pineta
Via Raggio Dello Scirocco 33, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 4 4 0 4 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano