Grand Hotel Playa

Grand Hotel Playa je situován přímo na pobřeží moře v městečku Lignano Sabbiadoro. Nabízí bezplatný přístup na soukromou pláž a terasu s panoramatickým výhledem na moře. Zdarma je k dispozici také Wi-Fi a parkování. Soukromá pláž je vzdálena 50 m od hotelu a je vybavena slunečníky a lehátky. Hosté také mají volný vstup do vyhřívaného bazénu a možnost bezplatného zapůjčení jízdních kol. Klimatizované pokoje mají balkon s částečným nebo úplným výhledem na moře. K dispozici je také satelitní TV a minibar. Ve vlastní koupelně naleznete toaletní potřeby a fén. Hotel Playa nabízí restauraci, která podává pokrmy italské kuchyně, založené na specialitách z masa a ryb. K dispozici je také výběr salátů a dezertů. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Hotel je vzdálen 5 minut chůze od centra Lignano Sabbiadoro a 10 minut jízdy od golfového klubu Lignano. Udine a Lido di Jesolo jsou 60 km daleko.

lignano-sabbiadoro
Lungomare Trieste 128, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      6 7 8 6 4 2Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano