Hotel Colorado

Třípatrový Hotel Colorado se nachází v oblasti Lignano Pineta, jen 80 metrů od vlastní soukromé pláže. Má venkovní bazén s hydromasážním koutem. V ceně jsou zahrnuta 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj. Colorado nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, balkonem a satelitní LCD TV. Mají interiéry ve světlých barvách, parketové podlahy a jsou vybavené nábytkem ze světlého dřeva. V restauraci si hosté mohou vychutnat menu Ă  la carte složená z receptů italské a mezinárodní kuchyně. Jednou týdně se zde pořádají elegantní slavnostní večeře. Dobře vybavená posilovna je k dispozici zdarma. Zařízená terasa a hotelová zahrada představují ideální místo pro chvíle odpočinku. Ve vzdálenosti 200 metrů od objektu najdete autobusovou zastávku, která poskytuje spojení s centrem města Lignano Sabbiadoro a dalšími oblastmi v okolí. Colorado Hotel má bezplatné venkovní parkoviště.

lignano-pineta
Via Giardini 79, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      6 5 5 0 1 8Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano