Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Carlton

Hotel Carlton v letovisku Lignano Sabbiadoro se nachází jen 250 metrů od své soukromé pláže vybavené lehátky a plážovými chatkami. Odpočiňte si u bazénu s vířivkou nebo si půjčte kolo a vypravte se do centra. Parkování je zdarma. Každý pokoj je vybaven klimatizací a satelitní TV s bezplatnými programy Sky a některé mají dokonce prostorný balkon. Každý den se podává tradiční snídaně formou bufetu. V restauraci se připravuje vynikající menu složené z pokrmů středomořské kuchyně zahrnující různá jídla z masa i ryb. Jídla můžete doprovodit skleničkou vína z rozsáhlého vinného lístku. Carlton Hotel má také hernu pro děti a společenskou místnost, ve které můžete hrát karty a bavit se s ostatními hosty.

lignano-riviera
Arco Del Libeccio, 39, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 0 6 6 4 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano