Villaggio Los Nidos

Villaggio Los Nidos se nachází pouhých 800 metrů od centra letoviska Lignano Sabbiadoro, 5 minut chůze od pláže, a nabízí klimatizované bungalovy a apartmány s výhledem do zahrady. Parkování je zdarma. Ubytovací jednotky mají dlážděné podlahy a jejich součástí je ložnice, posezení, kuchyň i koupelna. Ve všech apartmánech najdete gril a k některým z nich patří také balkon nebo soukromá zahrada. Ve společných prostorách je Wi-Fi zdarma. Los Nidos Villaggio má také bar a bezplatný bazén a fitness centrum. Nechybí dětské hřiště ani tenisové kurty a během léta je organizován zábavní program. Ubytovací zařízení leží 5 minut chůze od GeTur Sport Village a 50 metrů od nejbližší autobusové zastávky. V okruhu 90 km leží letiště Terst a Benátky.

lignano-sabbiadoro
Via Sabbiadoro 1, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 2 5 1 3 1Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano