Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Oasi

Hotel Oasi se nachází v centru městské části Lignano Pineta, 100 metrů od moře. Má vlastní pláž s bezplatnými lehátky a slunečníky, venkovní bazén s hydromasážními tryskami a parkoviště, které můžete využívat zdarma. Oasi Hotel nabízí klimatizované pokoje, které disponují satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a terasou. Hotel Oasi podává každý den snídani formou bufetu, který zahrnuje sladké i slané pokrmy. Hotelová restaurace se specializuje na středomořskou kuchyni, pizzu a jídla z masa i čerstvých ryb. Hotel stojí 2,5 km od aquaparku Aquasplash a 1 km od lázní Terme di Lignano. Ke sportovnímu centru EFA – GeTur dojedete autem za 3 minuty.

lignano-pineta
Via Arco Del Grecale, 9/11, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 6 5 4 8 1Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano