Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

International Beach Hotel

International Beach Hotel poskytuje výhled na vlastní pláž v Lignano Sabbiadoro. Nabízí venkovní bazén a klimatizované pokoje se satelitní TV a balkonem. Pokoje mají výhled na moře nebo středomořské borové lesy. Jsou zařízené v klasickém stylu a mají podlahy s koberci. K dispozici je také minibar a ve vlastní koupelně najdete fén. Po příjezdu hosté obdrží plážovou tašku s minerální vodou, ovocným džusem a sušenkami. Beach Hotel půjčuje také jízdní kola zdarma a má 24 hodin denně otevřenou recepci. Hotelová restaurace podává denně mezinárodní kuchyni a místní jídla alespoň dvakrát týdně. Až do 11:00 servíruje hotel bohatou snídani formou bufetu, která zahrnuje domácí pečivo. Autobus do Latisana staví přímo před hotelem. Golfový klub Lignano je 5 km daleko, zatímco na dálnici A4 dojedete za 30 minut.

lignano-sabbiadoro
Lungomare Trieste 134, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 2 7 4 3 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano