Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Consuelo. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Consuelo rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 61 %

Hotel Consuelo

LIGNANO-SABBIADORO
Via Latisana 168, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Consuelo má venkovní bazén, zdarma poskytuje kola k zapůjčení a kyvadlovou dopravu na svoji soukromou pláž, která je 350 metrů daleko. Hotel stojí v centru města Lignano Sabbiadoro a patří k němu neplacené parkoviště. Klimatizované pokoje jsou jednoduše zařízené a mají dřevěné podlahy nebo koberce, satelitní TV, koupelnu a některé také balkon. Americká snídaně zahrnuje sladká, slaná, teplá i studená jídla. V jedné z restaurací hotelu se podávají jídla italská a mezinárodní jídla a restaurace Bio Branco se specializuje na brazilskou kuchyni a jídla z masa. Consuelo Hotel stojí 300 metrů od zastávky, odkud jezdí autobusy na nádraží v Latisaně a na letiště Terst, kam se za poplatek mohou hosté dostat i hotelovou kyvadlovou dopravou, která jezdí také na benátské letiště.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano