Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Al Cavallino Bianco. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Al Cavallino Bianco rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Al Cavallino Bianco

LIGNANO-SABBIADORO
Viale Dei Platani 88, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Al Cavallino Bianco se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 350 metrů od pláže, a nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV i bezplatné soukromé parkoviště. Pokoje jsou klasicky zařízené a mají dřevěnou podlahu. Každý z nich má k dispozici vlastní nebo společnou koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Součástí některých z nich je i trezor a balkon. Relaxovat můžete v hotelové zahradě s židlemi a houpačkami. Pro hosty ubytované na 5 a více nocí je na místní pláži zdarma připraveno 1 lehátko a 1 křesílko. Ve velké snídaňové místnosti je formou bufetu podávána snídaně zahrnující sladká i slaná jídla. V okolí hotelu pak můžete navštívit některou z mnoha restaurací. Přímo před budovou hotelu Cavallino Bianco se nachází autobusová zastávka zajišťující spojení s 19 km vzdáleným vlakovým nádražím Latisana. Vedle hotelu pak stojí sportovní centrum s minigolfem, tenisovými kurty a hřištěm na malou kopanou.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano