Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Alisei. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Alisei rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Alisei

LIGNANO-PINETA
Corso Degli Alisei 63, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Alisei se nachází v blízkosti moře i centra města Lignano a nabízí ubytování s vynikajícím poměrem kvality a ceny a bohaté zázemí včetně venkovního bazénu. Hotel Alisei stojí v klidném prostředí mezi typickými borovými lesy, jen 500 metrů od partnerské pláže, na které můžete za každý pokoj využít 1 slunečník, 1 lehátko a 1 křesílko. Pokud je pro vás i 5 minut chůze příliš, zůstaňte u bazénu hotelu Aliseis s hydromasáží a hezkým výhledem do zahrady. Ve vstupní hale hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi a na recepci je k dispozici bezplatný internetový koutek. V Alisei mají děti svou vlastní hernu, kde nechybí filmy, knihy ani hry. Hostům mohou využívat také TV místnost. V závislosti na momentální dostupnosti si hosté mohou v hotelu půjčit jízdní kola. Soukromé hotelové parkoviště je k dispozici zdarma. Hotel Alisei stojí 5 minut chůze od celé řady restaurací, barů, obchodů i kaváren. Nedaleko od hotelu lze navštívit také mnoho kulturních a přírodních zajímavostí nebo se věnovat různým sportům.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano