Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Bellini. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bellini rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Bellini

LIGNANO-SABBIADORO
Via Adriatica 50, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Bellini stojí v centru vedle ulice Viale Centrale, hlavní nákupní ulice v Lignano Sabbiadoro. Nabízí bezplatné slunečníky a lehátka na své soukromé pláži, vzdálené jen 5 minut pěšky. Bellini Hotel má klimatizované pokoje se satelitní LCD TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi. Některé pokoje mají vlastní zařízený balkon. Jen 30 metrů od hotelu se nachází restaurace L’OperĂ  nabízející středomořskou kuchyni, rybí speciality a velký výběr vín. V Café Noir si můžete vychutnat zmrzlinu a zákusky. Služby v tomto 3hvězdičkovém hotelu zahrnují bezplatnou půjčovnu kol a internetový koutek v lobby. Hotel má také vlastní wellness centrum, vzdálené 40 metrů. Můžete v něm využít tureckou lázeň, vířivku, saunu a fitness centrum. Nejbližší vlakové nádraží je Latisana, 20 km odtud. Do Udine dojedete autem za hodinu. Hotel stojí 40 minut od dálnice A23, která vede do Rakouska.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano