Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Park Hotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Park Hotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Park Hotel

LIGNANO-PINETA
Viale delle Palme 41, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Park Hotel se nachází v zelené a klidné rezidenční čtvrti Lignano Pineta, 300 metrů od vlastní soukromé pláže. Nabízí bazén, terasu s vířivkou a Wi-Fi zdarma. Klimatizované pokoje v hotelu Park jsou světlé a vkusně zařízené a mají vlastní balkon. Všechny jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a minibarem. Všechny mají také vlastní koupelnu. Snídaně formou bufetu zahrnuje mezinárodní jídla. V restauraci si můžete pochutnat na jídlech klasické italské i místní kuchyně. Po náročném dni lze příjemně posedět u skleničky v baru. Při pobytu na 3 a více nocí mají hosté zdarma k dispozici slunečník se 2 lehátky na pláži. Mohou si zde také vypůjčit jízdní kola. Benátky i Terst leží necelých 100 km daleko.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano