Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Savoia. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Savoia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Hotel Savoia

LIGNANO-PINETA
Piazza Del Sole 76, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Savoia stojí jen 50 metrů od soukromé pláže a 100 metrů od lázní Terme Marine. Má výhled na živé náměstí Piazza del Sole ve městě Lignano Sabbiadoro. Nabízí bezplatné Wi-Fi a moderní, klimatizované pokoje se satelitní TV. Parkování je zdarma. V pokojích najdete TV s plochou obrazovkou, telefon a trezor. Všechny mají okna od podlahy ke stropu. Při pobytu na 3 a více nocí mají hosté k dispozici zdarma plážový servis se slunečníky a lehátky. Rodinný Savoia Hotel má jídelnu s terasou, kde se podávají snídaně. Hosté si mohou vychutnat čerstvé ovocné šťávy, místní sýry, salámy, croissanty a pečivo. Hotel se nachází v centru nočního života, 500 metrů od začátku laguny Marano a 10 minut chůze od sportovního centra Villaggio GeTur. Nádraží Latisana je vzdálené 20 km.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano