Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Friuli. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Friuli rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Friuli

LIGNANO-PINETA
Via Dei Pini 11, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Friuli se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, v části zvané Lignano Pineta. Nabízí vlastní úsek pláže vzdálený 10 minut chůze a velkou zahradu s bazénem a sluneční terasou. Na pláži má každý pokoj zdarma k dispozici 2 lehátka a slunečník. Můžete tu také bezplatně využívat Wi-Fi, parkovat anebo si vypůjčit jízdní kolo. Zcela zdarma jsou zajišťované i transfery na vlakové nádraží Latisana a do centra Lignana Sabbiadora. Do centra Lignana Pinety s obchody a bary dojdete za 5 minut. Všechny pokoje jsou prakticky zařízené a mají satelitní TV a plně vybavenou koupelnu. Některé disponují balkónem s výhledem do zahrady, některé s výhledem na bazén. V hotelu Friuli se podává snídaně formou bufetu s čerstvým pečivem, uzeninami a sýry. V nabídce hotelové restaurace jsou tradiční italská jídla a místní vína.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano