Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Al Cigno. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Al Cigno rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Al Cigno

LIGNANO-SABBIADORO
Viale Europa 13-15, Sabbiadoro, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Tento sport hotel se nachází pouze 300 metrů od živého centra města Lignano Sabbiadoro a 600 metrů od písečné pláže. Má venkovní bazén, 3 tenisové kurty a tradiční restauraci. Hotel Al Cigno nabízí pokoje s balkonem, koupelnou se sprchou, satelitní TV a chladničkou. V hotelové restauraci se až do 12:00 podává bohatá snídaně formou bufetu a k obědu a večeři si tu hosté mohou dát tradiční regionální jídla. U bazénu jsou k dispozici lehátka, křesla a slunečníky. Hotel Al Cigno dále zdarma poskytuje slunečníky a lehátka také na pláži a kyvadlovou dopravu na pláž. Sportovně založení hosté mohou na místě hrát tenis na jednom ze 3 tenisových kurtů nebo stolní tenis a pro děti je zde dětský koutek a brouzdaliště. Kola je možné si zdarma uschovat v úložných prostorách. Hotel Al Cigno stojí 100 km východně od benátského letiště a 1 hodinu jízdy od města Udine. Hotelové parkoviště je pro hosty zdarma.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano