Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Greif. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Greif rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Hotel Greif

LIGNANO-PINETA
Arco Del Grecale 25, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Greif nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol a venkovní bazén. Nachází se v centru letoviska Lignano Sabbiadoro, 5 minut chůze od soukromé pláže. Může se pochlubit odpočinkovou saunou a tureckou lázní. Hotelové pokoje mají elegantní zařízení a dřevěné podlahy. Všechny jsou klimatizované a vybavené LCD TV a minibarem. V každé koupelně najdete župan a přezůvky. Snídaně probíhá formou bufetu. V restauraci, která je v provozu od konce dubna do konce září, se servíruje italská kuchyně a k večeři speciality z ryb a masa. Drink si vychutnejte u bazénu a v piano baru. Hotel Greif umožňuje bezplatné parkování a v celém objektu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na hotelové pláži jsou k dispozici převlékárny, slunečníky a sprchy.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano