Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Meublé Nazionale. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Meublé Nazionale rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Meublé Nazionale

LIGNANO-PINETA
Via Arco Della Paranza 13/A, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Meublé Nazionale je spravován přímo svými majiteli. Nachází se vedle centra rezortu Lignano, jen 150 metrů od pláže. Na místě si můžete pronajmout plážové vybavení. Velké pokoje mají klimatizaci, satelitní TV a balkon. Některé pokoje nabízí i výhled na krásnou zahradu v Meublé. Ráno se podává bohatá snídaně na velké terase, kde si můžete dát i drink. Meublé Nazionale má také příjemný nepřetržitě otevřený bar a v 5. patře najdete sluneční terasu s lehátky. Ve 3 partnerských restauracích Alisei, Vecchia Napoli a Nerone vzdálených 100 metrů lze uplatnit slevy. Při pobytu na minimálně 3 noci můžete bezplatně využívat 1 slunečník, 1 skládací lehátko a 1 lehátko na pláži.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano