Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Bellevue. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lignano může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bellevue rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lignana dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Hotel Bellevue

LIGNANO-RIVIERA
Arco Del Libeccio, 37, Pineta, 33054 Lignano Sabbiadoro

Sdílejte ubytování              

Hotel Bellevue se nachází v centru městečka Lignano Pineta, nabízí pokoje s balkonem a má venkovní bazén. Hosté tu mají k dispozici 1 slunečník a 2 lehátka na soukromé písečné pláži, která je méně než 5 minut chůze daleko od hotelu. Pokoje v hotelu Bellevue jsou klimatizované a mají minibar, satelitní TV s programy Sky a koupelnu se sprchovým koutem, fénem, toaletními potřebami a sprchovací čepicí. Bohatá snídaně formou bufetu zahrnuje kávu, čerstvě vymačkané pomerančové džusy, rohlíky, croissanty a míchaná vejce se slaninou. Hotelová restaurace se specializuje na pokrmy z ryb a masa a hosté si zde mohou vybrat také z nabídky italských vín. Bellevue Hotel má také wellness centrum se saunou a vířivkou, která je umístěna před velkými okny s výhledem do okolní krajiny. Nechybí ani dobře vybavené fitness centrum. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí možnost bezplatného parkování. Lignano Sabbiadoro se nachází 10 minut chůze od hotelu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lignano

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano