Recenze ubytování Lignano

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu pláže, plážového servisu, kvalitu restaurací a ubytování v letovisku Lignano.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené.

Názory a hodnocení letoviska Lignano
Od: Zdenka Drzá
Ahoj letos jsme na dovolenou v Itálii vyrazili o něco dříve než normálně a musím uznat, že jsme si to náramně užili. Nejen, že v Italských městech nebylo mnoho turistu, ale měli jsme možnost poznat jejich kulturu trochu z jiné perspektivy. Cestovní kancelář Atlantika nám sjednala ubytování a my jsme se rozhodli, že cestu do Itálie absolvujeme automobilem. Ubytování jsme byli v Lido Diomedee v krásném Gargánu. Dokonce přemýšlíme, že by jsme letos s touto cestovní kanceláří absolvovali i zimní lyžařskou dovolenou.
Od: cestovatelka
Italské severní středisko Lignano můžu jen doporučit. Byla jsem v Itálii i v oblasti poloostrova Gargano, znám oblasti kolem Rimini, Pesara. Lignano je v této severnější části opravdu jedna z nejlepších destinací. Čisté moře, pěkné dlouhé pláže, spousta atrakcí pro děti.
Od: Lukáš
Lignano určitě doporučuji, oproti Bibione a Caorle klidnější, byl jsem spokojen.
Od: Kamila
Z mé zkušenosti má Lignano několik výhod: -dobrá dostupnost z ČR, doba dojezdu 11 hod /z Prahy/ -pěkné velké pláže -téměř vždy dobré počasí Při výběru mezi dalšími středisky u nás Lignano vyhrává!
Od: Tereza
Lignano je prostě perla severu Itálie! Jezdíme sem s dětmi už několik let, nejlepší je část Lignano Riviera nebo Pineta. Pláž je zde udržovaná, dlouhá. Pokud chcete od svého apartmánu popojet k jiné části pláže, je trochu problém zaparkovat, ale pokud vyrazíte dříve ráno, místo najdete.
Od: Honza
V Lignanu jsme byli už 3x. Cesta tam trvá jen kolem 9hod, jsou tam krásné a nepřeplněné pláže, zvláště v části Riviera. Pláž je upravená, čistá, děti ocenily spousta pěkných hřišť. Půjčili jsme si také kola, pohodlně si tak projedete okolí.
Od: Zita
Lignano je prostě super! Byla jsem tam už několikrát, ráda se tam vracím.
Od: David
Lignano patří mezi má oblíbená letoviska. Jsou zde 3 části:Lignano Sabbiadoro, Lignano Pineta a Lignano Riviera. Byli jsme zde s rodinou v části Riviera. Můžete si vybrat pláž se slunečníky, ale jsou zde i části pláže bez slunečníků, což jsme uvítali. Dá se zde strávit celkem levná dovolená.
Od: Katka
V Lignanu jsme byli už několikrát. Jsou tam krásné pláže, které nejsou přeplněné. Současně je tam spousta atrakcí ve městě. Vřele mohu toto italské město doporučit.
Od: Fanda
Super místo. Byli jsme úplně nadšeni.
Od: Filip1
My jezdíme do Lignana Pinety velice rádi. S pláží jsme zde byly vždy spokojeni. Horší už je to s ubytováním v apartmánu. Vyhýbáme se těm nejlevnějším, protože tam bývají probémy. Nejjistější je ubytování v hotelu. Pak je v ceně i jídlo, které je při návštěvě v restauracích na místě v eurech dost drahé.
Od: Petra V.
Lignano je super místo, podle mně lepší než Bibione nebo Caorle. Jezdíme skoro každý rok, jeden rok jsme jeli na slepo a vyzkoušeli přímo agenturu v Lignanu, ale vyšlo nás to nakonec zbytečně draho. Nejlepší je Lignano objednat dopředu na českém webu. Už proto, že je k tomu i pojištění.
Od: Jája
Byla jsem loni, pěkný a levný apartmánek asi 500 metrů od moře. Tento rok jedu zase. Mohu doporučit všem, co mají rádi pěkné pláže.
Od: Maxim
Byl jsem poprvé Itálii. Překvapilo mě, že ty pláž jsou fakt super. Už budu jezdit místo do Chotvatska jen sem :) :)
Od: Jana Procházková
V Lignanu se mi líbilo. Je to moc pěkné město Je tam pěkná pláž. Určitě se ještě do Lignana vrátíme.Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lignano mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lignano ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lignano nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lignano. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lignano v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lignano